неделя, септември 05, 2004

“Соколите” се дънят в контрола със Светкавица

Спартак записа неприятна загуба с 1:4 от Светкавица в единствената си контролна среща в паузата на първенството. Наставникът Петър Курдов пусна в игра общо 20 футболисти.
Христо Александров вкара хеттрик за втородивизионния отбор, а освен него точен бе Димитър Пемперски. За варненци точен бе Милен Христов.
Домакините откриха в 4-ата минута чрез Пемперски, а удвоиха в 38-ата от дузпа. Милен Христов намали в 60-ата, но Александров довърши варненци с два гола за две минути.
На два пъти за “соколите” пропусна да се разпише Окан Хасан, нападателят Тодор Радомиров също можеше да вкара, но не успя да преодолее вратаря в началото на втората част.
Днес спартаковци имат почивен ден, а от утре отново подновяват заниманията. Наставникът Петър Курдов набляга на здрави тренировки, за да навакса изгубеното в летния подготвителен период.І Светкавица - Спартак 4:1 Спартак: Колев, Кръстев, Михайлов, Палавестрич, Каров, Станчев, Кателиев, Хасан, Костадинов, Филипов, Радомиров (Лазаров, Георгиев, Филатов, Софрониев, Петров, Караджов, Т. Стефанов, Христов, Мирчев) Голмайстори: Пемперски (4), Александров (38 д, 66, 67); Христов(60)