вторник, август 29, 2006

Генко Славов: Започваме да показваме характер

Стражът на Спартак Генко Славов не прави трагедии от загубата на варненци от ЦСКА в късния неделен мач от първенството на А група. Юношата на "соколите" сподели, че вече в играта на "соколите" се вижда напредък и отборът започва да показва все по-добър футбол в гостуванията си. "През първото полувреме се представихме доста достойно срещу ЦСКА. Мисля, че играхме малко по-отворено в сравнение с другите ни гостувания. Показахме, че при нас има развитие в чисто футболно отношение. Можеше да затворим полувремето при 0:0, но допуснахме грешка и домакините откриха резултата. През втората част пуснахме 3 гола за 10 мин. и мачът свърши. Въпреки загубата съм на мнение, че демонстрирахме характер и нямахме примиренческо поведение. Не е фатално, че губим от ЦСКА в София", коментира той. Генко е в София, където председателят на Асоциацията на българските футболисти Дончо Донев покани капитаните на професионалните отбори на семинар. Утре лекциите ще завършат. Представител на Черно море е Веселин Вачев.