неделя, юли 20, 2003

Спартак не успя да спечели срещу 9 играчи на Башкими

Спартак (Вн) и Башкими изиграха слаб мач, завършил 1:1 след много груба игра на македонците в последните минути. Още в първите секунди след центриране Саша Антунович върна към Димитър Георгиев и той с отмерен удар отбеляза. След попадението варненци обаче като че ли подцениха своите съперници и изпуснаха още две-три изгодни положения. Това даде възможност на гостите да се поокопитят. В 22-рата минута силен удар на Фатик се отклони в крак на защитник и излъга вратаря Стоянов за 1:1. След изравнителния си гол гостите заиграха с 10 дути в защита в стремежа си да не загубят. Само за около 5 минути в средата на втората част съдията показа два червени картона на играчи от Башкими, но варненци не се възползваха от преимуществото си.